What's happening?

INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie cały film CDA

INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie

Dec. 23, 2004Japan88 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 Głosów

Orginalny opis

Oglądaj INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie cały film!

Gdy siedzimy w ciemności kina i oglądamy film INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie po polsku, zanurzamy się w świecie, w którym światła migają na ekranie, dźwięki otaczają nas zewsząd, a emocje towarzyszą nam na każdym kroku. To chwila, kiedy możemy oderwać się od codziennego życia i pozwolić się ponieść opowieści filmu INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie cały film, która wciąga nas coraz głębiej. Każdy film to nie tylko zbiór kadrów i dialogów, to także sztuka, która potrafi poruszyć nasze serca i umysły.


Oryginalny opis filmu INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie cały film CDA:

Legendarna Wyspa pojawiająca się raz na 50 lat skrywa ponury sekret. Jej jedynymi mieszkańcami jest grupka dzieci – Hanoyou, z których wszystkie są naznaczone czterema pręgami na plecach. Wyjątek stanowi mała dziewczynka. Każdy, kto jest w ten sposób naznaczony nie może opuścić wyspy. Jedyny hanoyou bez pręgów – malutka Ai, wykorzystuje fakt, że otwarły się Wrota Wczorajszego Dnia i ucieka z wyspy. Dziewczynka spotyka Inuyashę i jego przyjaciół, których błaga o pomoc. Opowiada całą historię. Na Legendarnej Wyspie rządzą Czterej Bogowie Wojny, którzy za każdym pojawieniem się wyspy, schodzą na sąsiedni ląd, by wszystek mordować i niszczyć. Dzieci mieszkające na wyspie muszą kolejno się poświęcać, wchodząc do Meidou no Kama i oddając swoją energię, która jest pożywieniem dla Czterech Bogów Wojny. Po takim toku zdarzeń, hanoyou zamienia się w świetlika, by ochraniać pozostałych mieszkańców. Następna w kolejce do ofiary jest Asagi- chan.

Frazy filmu: INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie CDA, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie cały film, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie online, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie vider, Gdzie obejrzeć INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie za darmo, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie obsada, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie lektor polski, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie lektor pl, Gdzie zobacze INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie po polsku, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie lektor polski, INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie netflix, CDA, vider, cały film, najlepsze filmy i seriale

INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie
INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie
Orginalny tytuł 犬夜叉 紅蓮の蓬莱島
Ocena IMDb 7.2 1,946 głosów
Ocena TMDb 7.515 100 głosów

Komentarze do filmu INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie CDA

MlodyTata2 minuty temu

Miałem problem z obejrzeniem, ale wystarczy się zarejestrować i można wyszukiwać filmy i seriale!

Łysyy15 minut temu

Oglądam drugi raz i polecam StrefaOgladania.pl dzięki!

Stasiowy2 godziny temu

Oglądałem z żona i polecam!

Kristix3 godziny temu

INUYASHA – Pożoga na mistycznej wyspie cały film to najlepszy film jaki oglądałem ostatnimi czasy.

Alicja1 dzień temu

Dla tych wszystkich co narzekają na konieczność rejestracji... Przecież to tylko 15 sekund roboty.


Podobne tytuły

xXx 2: Następny Poziom
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1
Następcy 3
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
G.I. Joe: Czas Kobry
Ostatni smok: Zemsta
Trolle 2
Dzieciak, który został królem
Daredevil
Film o pszczołach
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Pokémon: Detektyw Pikachu
×
Rejestracja