What's happening?

Piątek 13-go cały film CDA

Piątek 13-go

Feb. 11, 2009USA97 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 Głosów

Orginalny opis

Oglądaj Piątek 13-go cały film!

Gdy siedzimy w ciemności kina i oglądamy film Piątek 13-go po polsku, zanurzamy się w świecie, w którym światła migają na ekranie, dźwięki otaczają nas zewsząd, a emocje towarzyszą nam na każdym kroku. To chwila, kiedy możemy oderwać się od codziennego życia i pozwolić się ponieść opowieści filmu Piątek 13-go cały film, która wciąga nas coraz głębiej. Każdy film to nie tylko zbiór kadrów i dialogów, to także sztuka, która potrafi poruszyć nasze serca i umysły.


Oryginalny opis filmu Piątek 13-go cały film CDA:

Akcja filmu rozpoczyna się 13 czerwca 1980 roku. Młody Jason Voorhees (Caleb Guss) jest świadkiem, jak jego matka Pamela (Nana Visitor) zostaje stracona przez dekapitację. Zbrodni dopuszcza się opiekunka na obozie kolonijnym (Stephanie Rhodes), która została zaatakowana przez niezrównoważoną kobietę. Około trzydzieści lat później w tereny Camp Crystal Lake przybywa grupa przyjaciół – Wade (Jonathan Sadowski), Mike (Nick Mennell), Amanda (America Olivo), Richie (Ben Feldman) i Whitney (Amanda Righetti). Podczas wakacyjnej podróży znajdują leśne plantacje konopi siewnych. Podczas gdy Whitney i Mike natrafiają na opuszczony obóz kempingowy nad jeziorem Crystal Lake, psychopatyczny, dorosły już Jason (Derek Mears) morduje pozostałych wczasowiczów – jednego po drugim. Zabija także Mike’a i przymierza się do odebrania życia Whitney, lecz decyduje się ją porwać, ponieważ przypomina mu ona matkę za młodu.

Frazy filmu: Piątek 13-go CDA, Piątek 13-go cały film, Piątek 13-go online, Piątek 13-go vider, Gdzie obejrzeć Piątek 13-go, Piątek 13-go za darmo, Piątek 13-go obsada, Piątek 13-go lektor polski, Piątek 13-go lektor pl, Gdzie zobacze Piątek 13-go, Piątek 13-go po polsku, Piątek 13-go lektor polski, Piątek 13-go netflix, CDA, vider, cały film, najlepsze filmy i seriale

Piątek 13-go
Piątek 13-go
Piątek 13-go
Piątek 13-go
Piątek 13-go
Orginalny tytuł Friday the 13th
Ocena IMDb 5.5 114,231 głosów
Ocena TMDb 5.753 2,379 głosów

Komentarze do filmu Piątek 13-go CDA

MlodyTata2 minuty temu

Miałem problem z obejrzeniem, ale wystarczy się zarejestrować i można wyszukiwać filmy i seriale!

Łysyy15 minut temu

Oglądam drugi raz i polecam StrefaOgladania.pl dzięki!

Stasiowy2 godziny temu

Oglądałem z żona i polecam!

Kristix3 godziny temu

Piątek 13-go cały film to najlepszy film jaki oglądałem ostatnimi czasy.

Alicja1 dzień temu

Dla tych wszystkich co narzekają na konieczność rejestracji... Przecież to tylko 15 sekund roboty.


Podobne tytuły

V/H/S
V/H/S/94
Piła III
Relikt
Dom w Głębi Lasu
Potępienie
Ulica Strachu – część 2: 1978
Piła: Dziedzictwo
Czarny Łabędź
Boogeyman
W ukryciu
Rajskie jezioro
×
Rejestracja